Slide background
Slide background

Įstaigos kodas 190086594
Adresas Stadiono g. 16, Kuršėnų m., Kuršėnų miesto sen., LT–81147 Šiaulių r. sav.
Telefonas +370 41 58 16 31
Darbo laikas I–V 08.00 – 20.00
Pietų petrauka 12.00 – 12.30

Paieška svetainėje

 • FOTO Finmin

 • youtube_logo

 • Untitled

 • SVEIKINAME

  Naujiena paskelbta: Ketvirtadienis, lapkričio 11, 2021
  255484677_1032623420858615_2076345812048384854_nKuršėnų meno mokyklos direktorių Ramūną Snarskį, švenčiantį savo gyvenimo 60- metį. Sakoma, kad savo gyvenimo jubiliejų reikia užsitarnauti. Taip. Direktoriaus nueitas kelias, pasitinkant jubiliejų, kūrybiškai įdomus ir jubiliejus – užsitarnautas. Jo visas gyvenimas yra neatskiriamas nuo žmonių, fotoaparatų, kamerų, sukurtų autorinių dokumentinių filmų… Tuo įsitikinome dalyvaudami jo autorinių filmų jubiliejiniame vakare. Visą dieną mokykloje buvo šventinė nuotaika, skambėjo muzika, dainos, kurias, po mokytojų tarybos posėdžio, direktoriui dovanojo mokytojų kolektyvas, ,,Tik šešiasdešimt metų pralėkė staiga, tik šešiasdešimt metų, kaip viena diena. Linkim šešiasdešimt metų dar ilgų, ilgų…Turite darbų dar nebaigtų…”, tai skambėję dainos žodžiai, sujaudinę vadovą iki ašarų…
  Direktoriaus Ramūno Snarskio Jubiliejus sutampa su Kuršėnų meno mokyklos, kuriai jis vadovauja trečius metus, 55- mečio jubiliejumi. Turbūt, būdamas 5 metukų, jis net negirdėjo, kad 1966 metais Kuršėnuose atsidarė muzikos mokykla…,, kurioje jis dabar dirba, vadovauja ir planuoja mokyklos veiklą, mokyklos plėtrą, įgyvendina pokyčius. Likimas mokyklai dešimtą direktorių atsiuntė kaip dovaną. Ačiū, sakome visi, dėkojame už jo nuoširdumą, operatyvumą, paprastumą, žmogiškumą, veržlumą ir gebėjimą visur spėti spręsti problemas.
  Praėjusiais mokslo metais, 108 mokyklos ugdytiniai tapo tarptautinių, respublikinių konkursų laureatais. Tai profesionalaus mokytojų darbo, ugdytinių motyvacijos ir puikių direktoriaus audio ir video įrašų ruošimo rezultatas nuotoliniams konkursams – dovana mokyklai, vadovui, visiems.
  Šventė mokykloje buvo apvainikuota garbių svečių sveikinimais, linkėjimais, prisiminimais, dovanomis, gėlėmis už puikų darbą Kuršėnų meno mokykloje.
  Linkime mokyklos vadovui didelės sveikatos, ilgų darbo metų dar mokykloje, neblėstančios energijos, svajonių, pokyčių, daug renginių, naujų socialinių partnerių, kolektyvo darnos.
  Su Jūsų Švente!
  Pagarbiai direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė
  1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
  Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>