Slide background
Slide background

Tarptautinio konkurso laureatė

Naujiena paskelbta: Ketvirtadienis, spalio 24, 2019

???2019 m. rugsėjo mėnesio pabaigoje Kauno Juozo Grušo gimnazijoje įvyko Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso DIALOGAI SU GAMTA. MANO KRAŠTAS laureatų ir nominantų apdovanojimų šventė. Joje dalyvauti buvo pakviesta ir Kuršėnų meno mokyklos mokinė. Už miniatiūras ,,Trauka I“ ir ,,Trauka II“ dailės specialybės pagrindinio ugdymo 2 klasės mokinei Ovidijai Cirtautei  (dailės mokytoja I. Zebčiukienė)  skirta 3 vieta ir laureato diplomas.

Konkursui buvo atsiųsti 747 darbai iš 85-kių Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos ugdymo įstaigų. Dalyvių amžius – nuo 6 iki 19 metų. Jaunųjų kūrėjų darbai kiekvienoje amžiaus grupėje buvo įvertinti už meniškumą, temos atskleidimą, meninės raiškos priemonių įvaldymą. Šis konkursas parodė, kokia graži, turtinga, įvairiapusiška, verta jaunųjų dailininkų dėmesio yra gimtoji žemė.

 

 

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>