Slide background
Slide background

Šiandien sulaukėme svečių iš Šiaulių pasienio užkardos, jaunesniosios specialistės Loretos Jurevičiūtės-Šamonskė ir Šiaulių pasienio užkardos vadybos konsultanto Vytauto Dabulskio.

Naujiena paskelbta: Trečiadienis, liepos 22, 2020

1Šiandien sulaukėme svečių iš Šiaulių pasienio užkardos, jaunesniosios specialistės Loretos Jurevičiūtės-Šamonskė ir Šiaulių pasienio užkardos vadybos konsultanto Vytauto Dabulskio. Svečiai atvyko su padėkomis dailės specialybės mokytojoms Indirai Zebčiukienei ir Daliai Jokubauskienei už aktyvų dalyvavimą Pasienio užkardos organizuotuose projektuose, pasidžiaugė jog Kuršėnų meno mokyklos du mokiniai tapo prizinių vietų nugalėtojai, puikiai atspindėtais darbais apie pasienio užkardos pareigūnų darbą. Su mokyklos vadovu aptartos tolimesnio bendradarbiavimo gairės, o skelbto Šiaulių pasienio užkardos logotipo sukūrimo konkurso rezultatai ir nugalėtojų apdovanojimas vyks rugsėjo mėnesį.

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>