Slide background
Slide background

Sėkmė konkurse

Naujiena paskelbta: Trečiadienis, balandžio 13, 2016

20160324_080418Šių metų kovo 23-24 dienomis Klaipėdoje vyko pirmasis Lietuvos Nacionalinis akordeonistų konkursas. Kuršėnų meno mokyklos kamerinis ansamblis  kovo 24 dieną dalyvavo šiame  Klaipėdoje vykusiame konkurse. Mokiniai grojo ansamblių kategorijoje ,,B2“. Ši grupė buvo pati gausiausia dalyvių skaičiumi. Sėkmė lydėjo ir šį kartą – ansamblis tapo diplomantais savo amžiaus grupėje. Mokiniams tai ketvirtas sėkmingas konkursas. Ansamblyje groja: Viktorija Milieškaitė (smuiko spec. mokyt. Kęstutis Rupšys), Kornelija Morkevičiūtė (violončelės spec. mokyt. Lidija Bražaitė) ir akordeono specialybės mokiniai: Toma Drąsutytė ir Mindaugas Jankauskas (mokyt. Irma Dešriuvienė). Mokiniai kartu pradėjo muzikuoti 2014 m. rudenį. Ansamblis intensyviai koncertavo Šiaulių rajone ir už jo ribų įvairiuose renginiuose – istorijoje daugiau nei dvidešimt koncertų. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose, konkursuose.

Lietuvos Nacionalinio konkurso vertinimo komisija buvo sudaryta iš šalies meno ir muzikos mokyklų pedagogų. Konkurso vertinimo komisijoje buvo pakviesta dirbti Kuršėnų meno mokyklos akordeono mokytoja metodininkė Irma Dešriuvienė.

 

Akordeono mokytoja metodininkė Irma Dešriuvienė

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>