Slide background
Slide background

S V E I K I N A M E !

Naujiena paskelbta: Pirmadienis, balandžio 15, 2019

1Gytė Liaudanskaitė – I-mos vietos laureato diplomas, diplomas už geriausiai atliktą lietuvių autoriaus kūrinį ir vertinimo komisijos dovana – raudonas stovas natoms.
2019-04-14 Vilniuje vyko V respublikinis styginių instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas smuiko pedagogo Tado Šerno atminimui.
Konkurse dalyvavo Vilniaus B. Dvariono 10-metės, Vilniaus Algirdo, Vilniaus Br. Jonušo, Vilniaus r. Rudaminos, Nemenčinės, Kauno I-os, Kauno Vyturio, Ukmergės, Ignalinos, Utenos, Biržų ir Kuršėnų muzikos ir meno mokyklų smuikininkai ir violončelininkai. Pagal konkurso nuostatus visi dalyviai grojo 2 kūrinius, iš jų vienas buvo lietuvių autoriaus. Gytė atliko B. Dvariono „Valsą“ ir R. Mendizabal „El Entreriano“.Džiugu, kad maža violončelininkė iš Kuršėnų pavergė žiuri savo įtaigiu muzikavimu ir tapo absoliučiai geriausia savo amžiaus (iki 9 metų) grupėje, surinkusi maksimalų balų skaičių.
Gytei scenoje muzikuoti padėjo koncertmeisterė Vega Raustytė, o konkursui paruošė jos mokytoja Lidija Bražaitė.
Didžiuojamės mokytoja metodininke Lidija Bražaite, dėkojame už profesionalų darbą, puikų mokinių ir ansamblių paruošimą konkursams, kuriuose laimimi laureatų diplomai, kurie garsina Kuršėnų meno mokyklą, Šiaulių rajoną. Kiekvieno ugdytinio laimėjimas atneša neapsakomą džiaugsmą visai mokyklos bendruomenei. Ačiū Jums!

 

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>