Slide background
Slide background

S V E I K I N A M E !!!

Naujiena paskelbta: Ketvirtadienis, gegužės 3, 2018

1Sveikiname Gytę Liaudanskaitę ir Kamilę Milieškaitę, laimėjusias V-ame respublikiniame jaunųjų violončelininkų ir kamerinių ansamblių konkurse, skirtame Domo Svirskio 100-osioms gimimo metinėms.
2018 m. balandžio 29 d. į Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklą susirinko jaunieji violončelininkai ir kameriniai ansambliai, kurių sudėtyje yra violončelė. Konkursas tęsėsi nuo ankstaus ryto iki vėlumos, nes dviems vertinimo komisijoms teko išklausyti daug dalyvių, kur didžiąją daugumą sudarė sostinės muzikantai. Kuršėnų meno mokyklai atstovavo II kl. mokinė Gytė Liaudanskaitė, kuri varžėsi solistų grupėje ir tapo laureate, bei VII kl. mokinė Kamilė Milieškaitė, kuri griežė kartu su savo sesute Viktorija kamerinių ansamblių konkurse ir taip pat tapo laureatėmis Įteikdamas apdovanojimą, ansamblių konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Laurynas Vakaris Lopas pasakė „Štai taip turi groti ansamblis, ačiū Jums“.
Visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai gavo gražias padėkas, o laureatai dar ir vertingas dovanas. Tai George A. Speckert natų rinkinys violončelei su fortepijonu „Tango Classics“, bei grožinės literatūros knygos. Didžiuojamės mokytojos metodininkės Lidijos Bražaitės profesionaliu darbu, kuršėniškių pasirodymu Vilniuje , dėkojame koncertmeisterei Olgai Popovai, talkinusiai konkurse.

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>