Slide background
Slide background

Renovuota Kuršėnų meno mokykla

Naujiena paskelbta: Penktadienis, vasario 24, 2012

Renovuota-Kursenu-meno-mokykla_imagelargeKuršėnų miestas pasipuošė atnaujintu statiniu. Tai Kuršėnų meno mokykla. Realizavus renovacijos projektą „Žingsnis po žingsnio į amatininkyste – bendradarbiavimas tarp Kuldygos ir Kuršėnų meno mokyklų“ iš pagrindų renovuotos Kuršėnų meno mokyklos dailės ir muzikos skyriaus patalpos. Iš europinių fondų lėšos buvo skirtos tik dailės skyriaus renovacijai, bet Šiaulių rajono savivaldybė surado per 1,5 milijono litų, kad butų suremontuota ir atnaujinta visa mokykla.

Valstybinė komisija gerai įvertino statybininkų darbą. Bet labiausiai atnaujinta mokykla džiaugiasi ir mokyklos pedagogai ir mokiniai. Buvo įrengtos individualių užsiėmimų klasės, atsirado dailės galerija, konferencijų salė, orkestro studija, foto studija, prasiplėtė dailės skyriaus patalpos. Renovaciją vykdė keletas statybinių organizacijų – UAB „Medingė“, UAB „Rempijus“, UAB „Folisita“.

Bendra darbų vertė per 3 milijonus litų.

Projekto vadovė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos investicijų skyriaus vedėjos pavaduotoja Danutė Jasulevičienė džiaugėsi, kad įgyvendinant projektą buvo sudarytos sąlygos neįgaliųjų ugdymui – įrengtas liftas, praplatinti įėjimai, pritaikytos higienos patalpos.

Šiuo metu Kuršėnų meno mokyklą lanko 320 mokinių, dirba 41 pedagogas.

Straipsnio originalą rasite čia: http://etaplius.lt/renovuota-kursenu-meno-mokykla

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>