Slide background
Slide background

Konkursas „Džiaugsmo sparnai“

Naujiena paskelbta: Antradienis, gruodžio 4, 2018

DSC_8369Lapkričio 30 dieną Kuršėnų meno mokyklos solinio dainavimo specialybės mokinės S. Šimoliūnaitė, K. Kryžiūtė, G. Jagminaitė ir R. Štulcaitė  (mokytoja Lina Jaroševienė) dalyvavo solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Džiaugsmo sparnai“, kurį organizavo Akmenės rajono Ventos muzikos mokykla.  Konkursas buvo vykdomas pagal jaunimo programos projektą „Gimę mes Lietuvoj“ ir skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Šiame konkurse solistai ir ansambliai iš Naujosios  Akmenės, Mažeikių, Šiaulių, Joniškio, Pakruojo, Kelmės, Ventos ir Kuršėnų.

Didžiausia sėkmė lydėjo R.  Štulcaitę, kuri A kategorijoje pelnė II laipsnio diplomą bei organizatorių prizą. Visos dainininkės pasirodė puikiai, tačiau konkursas yra konkursas. Džiaugiamės  pasiekimais ir dėkojame koncertmeisterei D. Streckienei už profesionalų akompanavimą.

Mokytoja metodininkė L. Jaroševienė

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>