Slide background
Slide background

Jaunosios akordeonistės sėkmė

Naujiena paskelbta: Pirmadienis, spalio 12, 2015

clip_image002Š. m. rugsėjo 25–29 d. Italijos mieste Lančane (Lanciano) vyko XXV tarptautinis akordeonistų konkursas. Be Lietuvos atstovų, konkurse dalyvavo muzikantai iš Italijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Ukrainos, Kinijos, Slovakijos, Izraelio, Rusijos. Lietuvai atstovavo akordeonistai iš Kauno, Šiaulių, Jonavos, Panevėžio, Kaišiadorių, Joniškio ir  Kuršėnų.

L kategorijoje, kurioje varžėsi 13–15 metų akordeonistai, sėkmė lydėjo trylikametę Kuršėnų meno mokyklos  VII kl. mokinę Agnę Gudzinevičiūtę (mokytoja metodininkė  Raimonda Bakavičienė). Agnė laimėjo II vietos laureato diplomą.  Agnė Gudzinevičiūtė, atsilikusi nuo I vietos laimėtojo  tik vienu balu,  komisijos narių sprendimu savo amžiaus kategorijoje pripažinta artistiškiausia atlikėja ir pakviesta dalyvauti baigiamajame koncerte Italijoje kartu su Grand Prix laimėtojais.

Didžiuojamės mokytojos metodininkės Raimondos Bakavičienės darbu ir jos ugdytinių pergalėmis, kurios garsina mokyklą  ne tik respublikoje, bet ir pasaulyje.

 

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja  Audronė Vaitekūnienė

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>