Slide background
Slide background

Išvažiuojamas koncertas Kužiuose, skirtas Kuršėnų meno mokyklos 50-čiui ir Kužių vietovės 20-čiui

Naujiena paskelbta: Penktadienis, balandžio 8, 2016

DSC_0078Prieš 20 metų, tuo metu Kuršėnų muzikos mokyklai vadovavęs direktorius St. Žalalis pasirūpino, kad muzikinius gebėjimus galėtų ugdyti ne tik Kuršėnų, Gruzdžių, Kairių,  bet ir Kužių, Bubių, Raudėnų  vaikai. 1996 m. ugdymo procesas buvo pradėtas Kužių vietovėje. Jubiliejaus proga,  koncerto programoje dalyvavo Kuršėnų ir Kužių vietovės ugdytiniai. Mokinius paruošė čia dirbanti mokytoja –Rita Vaivadienė, ir koncertmeisterė L. Filimonenko. Koncerte dalyvavo mokytojos I. Dešriuvienės akordeonistai solistai ir ansamblis, A. Vaitekūnienės žemaitiškų kanklių ansamblis, solistės,  R. Ananjevienės ir E.Aušbikavičiaus mišrus liaudies instrumentų duetas, K. Rupšio  smuikininkai ir styginių ansamblis. Mokytojos  R. Vaivadienės solinio dainavimo mokinių ansambliai ir soliniai numeriai  iš Kužių vietovės gražiai įsipynė į bendrą koncertinę programą. Didžiuojamės mokine Kaila Jančauskaite, šių metų, Respublikinio vaikų ir jaunimo, radijo ir televizijos  konkurso ,,Dainų dainelė 2016“  III turo nugalėtoja. Kužių vietovės solinio dainavimo specialybės mokinės dalyvaus mokyklos jubiliejinio koncerto programoje balandžio 29 d. Kuršėnuose.

Kuršėnų meno mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė  pasidžiaugė Kužių vaikais, kurie  dalį savo laisvalaikio skiria muzikai, dainai. Dėkojo už nuoširdų bendravimą  mokytojomis, už bendrus renginius ir bendrą tikslą, ugdyti visapusišką asmenybę.

I. Vaičiulienė padėkojo Kužių gimnazijos direktorei Romai Meinoriutei už ilgametį bendradarbiavimą su meno mokykla, už rūpestį, bendrus renginius, koncertus. Įteikė padėka ir gėlių.

Direktorė R. Meinoriutė padėkojo už gražų koncertą, už talentingų vaikų ugdymą, padovanojo žydintį gėlių vazoną mokyklai.

 

 

                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Audronė Vaitekūnienė

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>