Slide background
Slide background

Įstaigos kodas 190086594
Adresas Stadiono g. 16, Kuršėnų m., Kuršėnų miesto sen., LT–81147 Šiaulių r. sav.
Telefonas +370 41 58 16 31
Darbo laikas I–V 08.00 – 20.00
Pietų petrauka 12.00 – 12.30

Paieška svetainėje

 • FOTO Finmin

 • youtube_logo

 • Untitled

 • Džiugi žinia – Kuršėnų meno mokyklos bendruomenei

  Naujiena paskelbta: Ketvirtadienis, lapkričio 19, 2020
  124949605_810980813022878_7465745248602864418_oŠiandien Kuršėnų meno mokykloje baigėsi stipriųjų ir tobulintinų mokyklos veiklos rodiklių, aspektų išorinis vertinimas. Jis buvo vykdomas vadovaujantis Šiaulių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo teikėjų veiklos įsivertinimo ir išorinio vertinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių rajono savivaldybės tarybos 2020 m. rugsėjo 8 d. sprendimu Nr. T-298 „Dėl Šiaulių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo teikėjų veiklos įsivertinimo ir išorinio vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. Mokyklos išorinį vertinimą atliko Šiaulių r. administracijos direktoriaus G. Karklelio įsakymu paskirta vertinimo grupė: grupės vadovė – Nomeda Skliuderienė, išorės vertintoja. Nariai: Viktorija Lipskienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, išorinio vertinimo koordinatorė, Neringa Vaičiūtė-Gabalienė, Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, Vilma Gudzevičienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė. Vertinimo grupė per darbo savaitę, nuotoliniu būdu susipažino su Kuršėnų meno mokyklos neformaliojo vaikų švietimo kokybės rodiklių įsivertinimo rezultatais, mokyklos veikla, esamais mokyklos dokumentais, vykdomais aprašais, protokolais, tyrimų rezultatais, ugdymo rezultatų suvestinėmis, ugdytinių pažangos vertinimu, mokyklos aplinka, esamomis mokyklos svetainėmis ir kt. Mokyklos veikla buvo vertinama pagal keturias sritis. Vakar, vertintojų grupė ,,ZOOM“ platformos pagalba išklausė mokyklos direktoriaus Ramūno Snarskio, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Audronės Vaitekūnienės mokyklos veiklos pristatymą, tėvų, mokytojų, ugdytinių, socialinių partnerių atsiliepimus, vertinimus, pateikė rūpimus klausimus.
  Šiandien, pagal reglamentą vertinimo komisija supažindino mokyklos bendruomenę su mokyklos išorinio vertinimo išvadomis. Jos džiuginančios. Visi 5 stiprieji veiklos rodikliai: 1-Ugdymosi tikslai, pasiekimai ir jų vertinimas. 2-Asmenybės augimas, siejant ugdymą su gyvenimu.
  8- Bendradarbiavimas ir bendravimas. 9- Ugdymo individualizavimas.11-Psichologinė aplinka-įvertinti AUKŠTU lygiu. Vertinimo grupė palinkėjo tobulinti šiuos rodiklių aspektus: aktyvinti bendruomenės ir tėvų įtraukimą į veiklų planavimą, sukurti mokykloje muzikinę ugdymo programą vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, sukurti daugiau poilsio ir bendravimo zonų mokykloje.
  Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Juditai Šertvytienei, vyriausiajai specialistei Viktorijai Lipskienei, išorinio vertinimo koordinatorei už nuolatines konsultacijas mokyklai, vertinimo grupei už aukštą mokyklos veiklos įvertinimą. Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui, savivaldybei, švietimo paslaugų centrui už puikų mokyklos finansavimą, savivaldybės Tarybai už palankius sprendimus, už bendradarbiavimą socialiniams partneriams. Tai daugelio metų šaunaus pedagogų kolektyvo, mokyklos bendruomenės, visų dirbusių ir esamų mokykloje vadovų, ugdytinių, atsakingo darbo rezultatas. 2021 metais mokykla pasitiks savo veiklos 55-metį. Tai puiki dovana mokyklai jubiliejaus išvakarėse, kuri įpareigoja visus dirbti dar geriau, kad Kuršėnų meno mokykla taptų moderniu, bendradarbiaujančiu, kūrybišku Šiaulių rajono meninio ugdymo ir ugdymosi centru, atviru įvairių poreikių ir gebėjimų vaikams, jaunuoliams ir suaugusiems.
  ,,Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis yra kurdamas. Neiti į priekį – reiškia eiti atgal“. Vydūnas
  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė
  1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
  Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>