Slide background
Slide background

Birželio 10 d., po ketverių mokslo metų, finišavo III suaugusiųjų laida.

Naujiena paskelbta: Penktadienis, birželio 14, 2019

1Birželio 10 d., po ketverių mokslo metų, finišavo III suaugusiųjų laida. Porą kartų per savaitę, po tiesioginio darbo dienos, Irena V., Nerijus B., Vida S., Viktorija C. ir Vida V. ateidavo į dailės užsiėmimus, kur tapybos, grafikos ir erdvinės raiškos užsiėmimuose išbandė įvairias technikas, susipažino su dailės žanrais, studijavo dailininkų kūrybą. Vieniems labiau patiko spalvinė raiška, kitiems – kūryba iš molio. Džiugu, kad kiekvienas atrado savo stilių ir techniką, o kurdamas jautė malonumą. Taip gimė portretų, gėlių kompozicijų, angelų, peizažų, keramikinių personažų kolekcijos.
Baigiamajame renginyje, kuris vyko mokyklos aktų salėje, muzikinius kūrinius dovanojo liaudies instrumentų ir fortepijono specialybių ugdytiniai. V kl. mokinys Nojus Vasiliauskas (mokytoja R. Anajevienė) atliko kūrinį ,,Leliumoj, oi kas vaikščiojo“. Mantas Eigirdas (mokytojas I. Batarginas) virtuoziškai sugrojo F SAY džiazinę fantaziją Mocarto kūrybos tema. Neformalaus dailės ugdymo programos baigimo pažymėjimus įteikė Kuršėnų meno mokyklos direktorė Daiva Diktanienė.
Mokyklos dailės galerijoje apžiūrėjome Nerijaus ,,Portretų“ ir Viktorijos keramikos darbų parodą. Skanaujant Kuršėnų vyniotinį bei sultis, buvo aptarti čia prabėgę metai, pasidalinta ateities planais. Malonu, kad norinčių ir toliau kurti, atsirado ne vienas.
Ačiū Jums, mieli suaugusiųjų IV klasės Mokiniai, už laiką, praleistą kartu.

Dailės mokytojai

1 Balas2 Balai3 Balai4 Balai5 Balai
Skaičiuojama ... Skaičiuojama ...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>